40 Résult(s) for 

firm.


0
Vote(s)
 Serwer szyty na miarę

Serwer szyty na miarę Serwery oparte na technologii Intel Multi-Flex pozwalają łączyć poszczególne elementy w jedna całość. W jednej zwartej obudowie można umieścić do sześciu dwuprocesorowych serwerów. Serwer podsiada obudowę 6U z zainstalowaną kieszenią na 14 dysków twardych. Oferowane dyski to od 80GB,S-ATA, obrty 7200 rpm i pamięć równą 8 MB cache do dysków 146GB SAS SFF z obrotami 10000 rpm i pamięcią 16 MB cache. Serwer posiada moduł zarządzający, kontroler SAS RAD, gigabitowy, zarządzalny switch z dziesięcioma portami zewnętrznymi oraz dwa zasilacze 1000W. Proponowane rozwiązanie jest idealne dla dynamicznie rozwijających się firm. Ideal™ Serwer M5X to odpowiedź na zwiększenie popytu na skalowalne rozwiązania serwerowe, klient samodzielnie może dokonać wyboru modułów. Urządzenie charakteryzuje się prostotą obsługi dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu. Zaletą proponowanych serwerów jest możliwość wymiany poszczególnych modułów bez konieczności wyłączania systemu, takie rozwiązanie ma kolosalne znaczenie dla ciągłości pracy. Zastosowanie przestronnej szafy sieciowe j podnosi funkcjonalność zestawu.

www.ideal.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Komputery

0
Vote(s)
 Sala konferencyjna

Sala konferencyjna Lipnik Park. Mamy coś, czego nie mają inne domy weselne, ośrodki wypoczynkowe i miejsca na imprezy dla firm. Profesjonalna organizacja konferencji. Najlepsze miejsce na imprezy integracyjne. Sala konferencyjna, organizacja konferencji.

www.lipnik-park.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Biznes

0
Vote(s)
 Promocja w Internecie

Promocja w Internecie Bardzo wiele osób w Internecie wyszukuje informacji dotyczących konkretnych firm i ich działalności. Z pewnością najszybciej je odnajdziemy wykorzystując spis firm. Właśnie w nim znajdziemy podstawowe informacje na temat działalności, dane kontaktowe i wiele innych na temat danej firmy. Dzięki nim bardzo szybko będziemy mogli się skontaktować i wyjaśnić to co nas interesuje. W Internecie znajdziemy niejeden spis firm. Wszystkie one są zazwyczaj bardzo do siebie podobne.

www.sklep-z-zabawkami-dla-dzieci.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home

0
Vote(s)
 Materiały reklamowe

Materiały reklamowe Materiały reklamowe odgrywają istotną rolę w wypromowaniu a także zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. Wszystkie projektowane przez nas materiały reklamowe są oryginalne i dostosowane do potrzeb Klienta. Agencja reklamowa KONTRAPUNKT oferuje kompleksowe usługi w zakresie reklamy. Zajmujemy się przede wszystkim kreacją oraz produkcją materiałów reklamowych w oparciu o wszelkie dostępne media. Projektujemy wszelkie druki promocyjno - reklamowe, m.in. ulotki, katalogi, foldery, plakaty, koperty i teczki. Naszą specjalnością jest także projektowanie loga dla firm.

www.kontrapunkt.com.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Biznes

0
Vote(s)
 Meble kuchenne Bielsko

Meble kuchenne Bielsko Świadczymy usługi w zakresie projektowania, doradztwa i produkcji mebli kuchennych. Od 1998 roku dostarczamy naszym klientom nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. W naszym studiu posiadamy szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów, akcesoriów i sprzętu AGD renomowanych firm. Znani i duzi producenci proponują ograniczoną ofertę, dlatego Kuchnie Bielsko firmy Bestline są alternatywą dla klientów wymagających którzy szukają indywidualnych , nietypowych, oryginalnych mebli. Z naszą firmą możecie Państwo dostosować kuchnie Bielsko do własnych potrzeb i sami kształtować jaj cenę.

www.bestline.com.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Biznes

0
Vote(s)
 Spis firm - doskonałe ułatwienie dla każdego

Spis firm - doskonałe ułatwienie dla każdego Bardzo wiele osób w globalnej sieci Internet wyszukuje treści dotyczących konkretnych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i ich działalności. Z pewnością najszybciej je odnajdziemy wykorzystując spis firm. Aktualnie w nim znajdziemy podstawowe dane na zagadnienie działalności, dane kontaktowe i kilka innych na zagadnienie danej spółki. Dzięki nim bardzo szybko będziemy mogli się skontaktować i wyjaśnić to co nas interesuje. W Internecie znajdziemy niejeden spis firm. Wszelkie one są w większości wypadków bardzo do siebie podobne. Przede wszystkim są podzielone (co najmniej w większości wypadków) na poszczególne kategorie. W różnych działach znajdziemy dokładnie sprecyzowane zagadnienia. Niewątpliwie jest to bardzo duże ułatwienie gdyż dzięki niemu poszukując np spółki zajmującej się sprowadzaniem samochodów nie musimy przeglądać ofert innych spółek, które całkiem nie są związane z tą branżą. Dzięki takiemu szybkiemu wyszukiwaniu zaoszczędzimy bardzo kilka czasu i nerwów. Spis spółek, dostępny jest również w wersji "papierowej" nie mniej natomiast w sieci Internet jest on znacznie bardziej obszerny, a przy tym jest znacznie w większości wypadków uaktualniany. Zobacz katalog firm i dodaj wpis za darmo.

www.manuela.lampard.lapy.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home

0
Vote(s)
 Wynajem żurawi

Wynajem żurawi Nasza firma dysponuje dużym potencjałem technicznym, co za tym idzie możemy Państwu zaproponować wynajem żurawi oraz sprzedaż żurawi tylko najlepszych firm. Zgodnie z hasłem Nasza Firma stawia sobie za cel nawiązanie współpracy z Użytkownikami urządzeń dźwignicowych oraz udzielanie szeroko rozumianej pomocy. Naszym atutem jest wieloletnia praktyka, co za tym idzie obsługa żurawi wykonywana jest przez doświadczonych fachowców w sposób solidny i bardzo rzetelny. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, obsługi i wynajmu żurawi. W ofercie wynajmu posiadamy żurawie wieżowe, znan

www.dzwignice.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Usługi

1
Vote(s)
 Ksero Warszawa, Tarchomin - kopiowanie.com.pl

Ksero Warszawa, Tarchomin - kopiowanie.com.pl Firma kopiowanie.com.pl specjalizuje się w obsłudze kserograficznej firm. Oferujemy szybkie i profesjonalne kopiowanie cyfrowe na terenie Warszawy wraz z odbiorem i dowiezieniem materiałów. W ciągu doby możemy wykonać ponad milion kopii. Zapraszamy!

www.kopiowanie.com.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Usługi

0
Vote(s)
 Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne Personal Vision. Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez dla firm. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wydarzenia promocyjne, konferencje, bankiety.

www.personalvision.com.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Usługi

0
Vote(s)
 Parasole reklamowe dla firm

Parasole reklamowe dla firm Witamy na stronie Parasolandia.pl - importera i producenta parasoli reklamowych dla firm. W naszej ofercie posiadamy m.in.: Parasole reklamowe, parasole składane, parasole automatyczne, wykonujemy również nadruki na parasolach.

www.parasole-reklamowe.com.pl | Details | Page Rank : 0
Category : Home > Firmy


(1) 2 3 4 »